loader
logo

Birebir Temel Bisiklet Eğitimi

Antrenör Canses Özel Liderliğinde İzmir'in İlk ve Tek Kurumsal Eğitim Merkezi 2000'den fazla öğrenci!

Eğitim Programımız Türkiye Bisiklet Federasyonu onaylı profesyonel bisiklet antrenörleri tarafından verilmektedir.

PEDALANKA birebir eğitimlerimiz her yaşa uygun eğitimlerdir. Çocuk, genç ve yetişkin olmak üzere 3 ayrı eğitim kategorimiz vardır. Hiç bisiklet sürmeyi bilmiyorsanız en az 6 saatlik eğitim almanız gerekmektedir. Buradaki amaç bisikletle dengede gitmeyi öğrendikten sonra sürüş aşamasında başınıza gelebilecek her türlü kaza için önlem alabileceğiniz teknikleri öğrenmeniz gerekmektedir. Eğitimlerimiz 4 seviyeden oluşmaktadır. İnciraltı Kent Ormanı, Kültürpark, Bisiklet Yolları, Ara Sokaklar, Trafik Alanları eğitimli parkur alanlarımızı kapsamaktadır. Mezun olduktan sonra sertifikanız ödül töreni ile profesyonel çekilen fotoğraflarla kutlama yapılır. Turlarımızda öncü (En önde giden kişi)  olmaya hak kazanırsınız. Öncü olduğunuzda eğitiminizi Pedalanka'nın kurucusu Canses Özel tarafından ücretsiz olarak verilecektir. Sadece Seviye 1 eğitimine katıldıktan sonra Seviye 5'e kadar eğitim satın alıp aylık programlara katılabilirsiniz.

SEVİYE 1

  • Haftalık ders programı
  • 6-8 saat
  • Boyunuza uygun üst kalite bisiklet,kask,dizlik, dirseklik eğitim esnasında temin edilecektir.
  • Öğrencinin özel bir durumu yoksa öğrenme garantilidir.
  • Ücretsiz bisiklet alım danışmanlığı!
  • Seviye 1 eğitimimizden sonra fren kullanımı, kalkış tekniği, bisiklet sürüş, duruş tekniğini ve dönüşleri kolaylıkla yapabilecek düzeye gelirsiniz.
  • Bisikletin ana parçaları ve temel özellikleri, bisiklet çeşitleri ve bisiklete göre biniş teknikleri konusunda eğitim esnasında bilgi sahibi olursunuz.

Birebir eğitim kişiye özel uygulanan tekniklerdir. Öğrenme sürecine göre farklı egzersizler vererek öğrenme süreci hızlandırılır.

Sorularınız için;

https://api.whatsapp.com/send?phone=905074119959

 

PEDALANKA TAM KAPSAMLI BİSİKLET SÜRÜŞ PROGRAMI (Seviye 2-3-4-5)

* Aylık program

* Her seviye toplam 6 saat + ödev tur pratiklerinden oluşmaktadır.

* Haftada 1 gün 90 dk sürmektedir.

* Eğitimlerin sonunda trafiğe rahatlıkla çıkabilme garantisi vermekteyiz. Hatta bir elinize telsiz versek ne dersiniz? "Bi bip yol serbest devam!" :)

* Haftalık ödevlerle gelişiminiz takip edilir, Pedalanka Club'a üye olursunuz antrenörlerimiz gittiğiniz yolları takip eder.

* Bisiklet alana denk bisikletiniz Pedalanka tarafından karşılanır. 

* İnciraltı Kent Ormanı, Kültürpark, Bisiklet Yolları, Sasalı,  Ara Sokaklar, Trafik Alanları eğitimli parkur alanlarımızı kapsamaktadır.

Bilgi almak için;

https://api.whatsapp.com/send?phone=905074119959

Back to top